Home barista

ESPRESSO – LATTE ART

Marzysz by przygotować w domu kawę idealną – to szkolenie jest dla Ciebie. Esencjonalne espresso, uzupełnione odpowiednio spienionym mlekiem pozwoli Ci dobrze zaczynać każdy dzień i zaskakiwać gości doskonałym smakiem. Nauczymy Cię, jak w domowych warunkach korzystać z ekspresu French Press oraz spieniacza do mleka, dzięki czemu parzenie kawy stanie się dla Ciebie przyjemnością.

Jeśli chcesz znaleźć alternatywny sposób na przyrządzenie kawy w domowych warunkach koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą szkolenia Home Barista: Brewing Class.

BREWING CLASS

Chemex, aeropress i drip – słyszałeś te nazwy, ale nie do końca wiesz, co oznaczają? To alternatywne metody parzenia kawy, z którymi coraz częściej spotykamy się w kawiarniach. Dzięki nam nauczysz się stosować je również w domu. Otrzymasz też sporą dawkę kawowej wiedzy teoretycznej. Poznasz smaki kaw jednorodnych z różnych regionów świata. A po ukończonym kursie dobór odpowiedniego rodzaju kawy do urządzeń takich, jak chemex, aeropress czy drip przestanie być tajemnicą.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę i czekasz na więcej zapraszamy na kurs Brewing Skills.