O szkole

logo specialty coffee association

Dlaczego Colours of Coffee?

Colours of Coffee to jedyna w Polsce autorska Szkoła Baristów, prowadząca szkolenia grupowe i indywidualne z zakresu sztuki perfekcyjnego przygotowywania kawy. Na rynku kawowym działamy od 2009 roku.
Kawą pasjonujemy się od lat, a na rynku kawowym istniejemy niemal od początku jego tworzenia w Polsce. Wciąż doskonalimy wiedzę, współpracujemy z palarniami kawy oraz uczestniczymy w zawodach Baristów by przekazywać rzetelną oraz obiektywną wiedzę każdemu kursantowi.
Jako członek światowej organizacji SCA – Speciality Coffee Association dbamy o najwyższą jakość teorii związanej z kawą jak i o jej istotne aspekty praktyczne.

Co potrafimy?

Stworzymy dla Was w pełni spersonalizowaną kawiarenkę z ziarnami wypalanymi na nasze zamówienie, dzięki czemu smaki serwowanych kaw będą niepowtarzalne. Wisienką na torcie jest sztuka Latte Art, którą posiada każdy z naszego kolorowego teamu. Nad  jej dbałością i perfekcją czuwa Marcin Michalik ? Mistrz Polski Latte Art. Przy tworzeniu barów eventowych dbamy o najmniejsze szczegóły.
Możemy zrobić fartuchy z Waszym logo, spersonalizowane kubeczki, nalepki, dowolną grafikę na naszych barach. Często kawa kojarzy nam się również z czymś słodkim, dlatego proponujemy drobne słodkości np. owsiane ciasteczka w retro słojach bądź pakowane osobno z logo, muffiny, bułeczki cynamonowe, ciasta. Współpracujemy zarówno z małymi rzemieślniczymi manufakturami, jak i z najlepszymi cukierniami, serwując tym samym produkty najwyższej jakości. Chcemy tworzyć dla Was coś wyjątkowego, jesteśmy otwarci na wyzwania. Jeżeli chcecie poznać nas bliżej, zajrzyjcie do naszej siedziby.

miejsce szkoleń baristów colours of coffee
siedziba i ekspres san remo szkoły baristów coloursofcoffee

Oferta

  • Obsługę doświadczonego Baristy, posiadającego szeroką wiedzę na temat kawy
  • Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
  • Najlepsze młynki
  • Akcesoria baristyczne, w tym ekologiczne
  • Innowacyjny mobilny bar z możliwością dowolnego brandingu
  • Indywidualny projekt oraz menu dostosowane do potrzeb klienta
  • Lemoniady i słodki catering