O nas

DSCF8946

Kim jesteśmy?

Kawą pasjonujemy się od wielu lat, a na rynku kawowym istniejemy niemal od początku jego tworzenia. Nasi bariści to nie tylko prawdziwi pasjonaci kawy, którzy chętnie opowiedzą o serwowanym napoju, doradzą i zaskoczą ciekawostką, wyróżnia ich także optymizm, którym zarażają gości.
Dodatkowym atutem, który świadczy o najwyższym poziomie naszych Baristów jest Szkoła Baristów Colours Of Coffee, która od lat kształci zarówno pasjonatów kawy, doszkala profesjonalistów stale czuwając nad naszym Kolorowym Teamem. Po różnych realizacjach możemy zaryzykować stwierdzenie, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i jesteśmy pewni, że dobra #kawasamasieniezrobi

Poznaj nasz zespół!

LatteZasób 4

Marcin Michalik                                                        Mistrz Polski Latte Art

Ojciec założyciel i sprawca całego kolorowego zamieszania. Kreatywność, doza przypadku w zawodowej karierze oraz zapał do pracy dały mu tytuł Mistrza Polski Latte Art oraz Vice Mistrza Polski Baristów! Kawa to jego życiowa pasja i jak mówią – wiele dobrego zdziałał w kawowym świecie! Oprócz kawy kocha postacie Marvela, jazdę na rowerze oraz rysowanie…nie tylko na kawie! Pije mnóstwo czarnej kawy ale dobry flacik również musi się pojawić!

LatteZasób 4

Marcin Michalik Mistrz Polski Latte Art

Ojciec założyciel i sprawca całego kolorowego zamieszania. Kreatywność, doza przypadku w zawodowej karierze oraz zapał do pracy dały mu tytuł Mistrza Polski Latte Art oraz Vice Mistrza Polski Baristów! Kawa to jego życiowa pasja i jak mówią – wiele dobrego zdziałał w kawowym świecie! Oprócz kawy kocha postacie Marvela, jazdę na rowerze oraz rysowanie…nie tylko na kawie! Pije mnóstwo czarnej kawy ale dobry flacik również musi się pojawić

Dawid Wieczorek

Kawowy Hobbista entuzjasta. Lubię dobrego flacika, ale prawdziwą przyjemność odnajduje jednak w metodach alternatywnych co pozwala na odkrycie wiecznie nietypowych smaków goszczących w czarnych kawach, poza tym lubię podróżować i odkrywać nowe miejsca, a jednym z moich mniej oczywistych hobby jest również piwo kraftowe.

Karolina malinowska

Karolina Malinowska

Dzień zaczynam od flat white’a na owsianym, a kończę na hip trustach, Matka 3 kotów, uzależniona od komiksów, sportu i tatuaży. Wrażliwa osóbka z sarkastycznym poczuciem humoru. Zawsze gubię się w przejściach podziemnych oraz parkingach. Nie dzielę się chipsami, nigdy! Nie umiem pisać bez używania emotikonek. Kiedy ktoś mówi do mnie Karolina myślę że coś przeskrobałam

Anna kleszcz

Anna Kleszcz

Miłość do kawy narodziła się w czasie pracy sezonowej w hotelu na moich rodzinnych Mazurach. Pasję podróżowania łączę z poznawaniem świata kawowego. Z każdej wycieczki przywożę nowe doświadczenia oraz pyszne ziarenka, uwielbiam rozmawiać o kawie a praca Baristy pozwala mi poznać wielu ciekawych ludzi.

Monika klimczak

Monika Klimczak

Pełna życiowej energii, przepełniona pozytywnymi wibracjami, zafascynowana kawą, zawsze uśmiechnięta, inspiruje mnie otaczający świat oraz ludzie w nim poznani, uwielbiam uprawiać sport oraz kocham uczucie rześkiego powietrza na policzkach i zapach rosy przy porannej przebieżce.

Emil Przybysz

Emil Przybysz

Swoją przygodę z kawą zacząłem w Colours of Coffee gdzie ukończyłem kurs baristy i od tamtego dnia zacząłem parzyć kawę tak intensywnie, że okrzyknęli mnie “najlepiej parzącym Chemexa”! Człowiek do zadań specjalnych, prócz kawy interesuje się też sportem a dokładnie piłką nożną!

joanna szymańska

Joanna Szymańska

Przygoda z kawą zaczęła się od razu po maturze. Nie tylko uzależniłam się od jej picia, ale także od jej przygotowywania! Pasja do kawy przeplata się z podróżami, z których czerpię jak najwięcej inspiracji kawowych oraz fotograficznych. Robienie zdjęć i picie kawy to dla mnie idealna mieszanka wybuchowa!

Emilia Zieja

Emilia Zieja

Oprócz zamiłowania do parzenia znakomitej kawki zarówno w pracy jak i w domu, bawię się w cukiernika. Między jednym a drugim pogłębiam swoją wiedzę o zdrowym odżywianiu na studiach. Wiecznie zabiegana, trochę turystka, trochę domowniczka, częściej jednak poza – cała ja, znajdująca spokój i odpoczynek w całym chaosie otaczającego nas świata!

Edyta (1)

Edyta Bartosiewicz

Zanim zaprzyjaźniłam się z kawą, największą pasją był taniec, dlatego teraz, gdy owa przyjaźń przerodziła się w wieloletni związek, zdarza mi się czasem za barem wykręcić kilka piruetów! Na co dzień pogodna, przy ekspresie energiczna – jak na kolorowego baristę przystało! Satysfakcją w pracy jest poznawanie ludzi i budowanie relacji jak i dzielenie się wiedzą kawową.

Andzelika Szewczuk portret baristki Colours of coffee

Andżelika Szewczuk

Przygodę z kawą rozpoczęłam 6 lat temu dorabiając na studiach, nie sądząc że stanie się to moją wielką pasją aż do dziś! Dodatkowym hobby są sztuki barmańskie gdzie mogę wykazać się umiejętnością tworzenia oryginalnych kompozycji smakowych. Ulubiony koktajl to oczywiście ESPRESSO MARTINI! Poza kawą jestem fanką dobrej  muzyki oraz sportów wodnych!

Szymon Wieczorek zdjecie profilowe barista Colours of coffee

Szymon Wieczorek

Zwany Podwieczorkiem, mały hobbysta dobrej kawki. Wyciszony i opanowany choć czasem śmieszny. Przygodę z kawą zaczął w klasie maturalnej dzięki swojemu starszemu bratu. W wolnym czasie lubuje się w modzie ulicznej, fajnych butach, dobrych grach oraz ciekawych serialach.

Alicja Urbaniak podrozniczka baristka Colours of coffee

Alicja Urbaniak

Od najmłodszych lat kochałam zapach i smak kawy. Do dziś pamiętam, jak tata mówił, że jestem za mała żeby ją pić. Zbyt duża nie urosłam, w przeciwieństwie do mojego zainteresowania kawą. Postanowiłam więc połączyć pasję z pracą rozwijając swoje umiejętności. Bardzo lubię podróżować i uczyć się języków obcych. W wolnych chwilach relaksuję się przy netfliksie i planszówkach, w które gram z przyjaciółmi.

Roza Twardzik z kotem portret baristka Colours of coffee

Róźa Twardzik

Miłośniczka kawy, kotów i ludzi oraz psychologii. Dokładnie w takiej kolejności;) Dla mnie każda chwila spędzona w pracy to kształcenie moich zainteresowań, a że spędzam w niej dużo czasu to śmiało można powiedzieć że jestem pracoholikiem. W chwilach wolnych od niej wspólnie z moją kotką czytam książki i wtulam się w jej footerko!

Kamil-Slipko-barista-The-Barista

Kamil Ślipko

Szczery do bólu, nigdy nie owijam w bawełnę. Wiem czego chcę i o to walczę. Zawsze zaczynam dzień od kawy, a od kilku lat przy niej intensywnie pracuję jako barista. Kocham co piękne więc z dużą dokładnością przygotowuję swoje napary, które na koniec zdobię pięknym latte art. Kiedyś byłem tancerzem tańca towarzyskiego, teraz jestem król parkietu na imprezach.

Przemek Matejek

Kto chce powalić na PS w dobrą bijatykę przy dobrej małej czarnej dajcie tylko znać. Na tyłku nie usiedzę więc robię to co lubię: podróżuje, fotografuje, gram i cykam foty, uwielbiam spacery oraz zabawy z moim niskopodłogowym psiakiem Burbonem a wszystko z kubkiem pysznej kawy. Bo z kawa się nie rozstaje!