Mobilne bary kawowe

mobilny bar kawowy colours of coffee czarny z trawą i ekspresem Speedster i młynkiem do kawy

Kawa to nieodłączny element naszego życia, a przede wszystkim wyborny przyjaciel już od samego rana. To nasza codzienność, której warto powiedzieć “Dzień dobry”! Dlatego nasze mobilne bary kawowe to idealna dawka dobrego humoru, który zaserwują najlepsi polscy bariści. Nieważne, czy jest to delikatne cappuccino czy pobudzający shot espresso – dajemy gwarancję, że będzie pysznie!

Mobilne bary kawowe – dlaczego my?

Po pierwsze dlatego, że dzięki nam Wasz event, stoisko na targach czy impreza integracyjna wyróżnią się z tłumu. Wyobraźcie sobie świeżo mielone ziarna kawy i aromat, który delikatnie unosi się pośród Waszych gości. Baristów opowiadających kawowe ciekawostki i czarujących coś, co nie jest zwykłym napojem, lecz sztuką! Czujecie to? Dzięki nam Wasza impreza tętni życiem i pachnie bajecznie dobrą kawą!

Po drugie – jesteśmy dla Was! Wyczarujemy to, na co tylko macie ochotę. Od klasycznego kawowego abecadła, po zabawę z alternatywnymi metodami parzenia kawy! Wszystko po to, żeby Wasz event już na zawsze wpisał się w pamięć tych, którzy na niego przyszli.

I w końcu – po trzecie! Mobilne bary kawowe to nie tylko kawa! To przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowa atrakcja, uświetniająca każde przyjęcie. To wykwalifikowani specjaliści, którzy w naszym kraju należą do ścisłej czołówki. A przede wszystkim ludzie, którym zależy. Na każdym z Was.

Co potrafimy?

Stworzymy dla Was w pełni spersonalizowane stoisko – minikawiarnię, z ziarnami wypalanymi specjalnie dla nas oraz możliwością dopasowania każdego elementu: od kubeczka z logo po grafikę na barze. Każdy z naszych baristów ma opanowaną do perfekcji sztukę rysowania na kawie, a mamy to szczęście że nad wszystkim czuwa Marcin Michalik – MISTRZ POLSKI LATTE ART. Jesteśmy dla Was, otwarci na wyzwania – chcesz nas poznać bliżej, spróbować naszej kawy – zapraszamy do siedziby Colours of Coffee!

mobilny barista-colours-of-coffee-nalewający-kawę-i-latte-art
mobilny barista rysujący na kawie rozetę wzór latte art

Co oferują mobilne bary kawowe?

  • doświadczonego baristę
  • estetyczny i profesjonalny ekspres ciśnieniowy
  • mobilny bar z możliwością umieszczenia logo lub grafiki
  • oryginalne menu kawowe
  • słodkie dodatki: muffiny, babeczki, rzemieślnicze ciastka
  • branding – identyfikację wizualną

A tak było ostatnio