Mobilne bary kawowe

mobilny bar kawowy colours of coffee czarny z trawą i ekspresem Speedster i młynkiem do kawy

ATMOSFERA

Mobilne bary kawowe to nie tylko kawa! To przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowa atrakcja, uświetniająca każde przyjęcie. To wykwalifikowani specjaliści, którzy w naszym kraju należą do ścisłej czołówki. Tam, gdzie pojawia się kolorowy barista spodziewać się można niesamowitej energii. Zabawimy gości miłą rozmową (nie tylko o kawie), jesteśmy swobodni w tym co robimy. zdarzały się sytuacje, że nasi bariści śpiewali, tańczyli lub dawali popis żonglerki – oczywiście o ile pozwalały na to warunki. A przede wszystkim ludzie, którym zależy. Na każdym z Was.

WYRÓŻNIAMY SIĘ

Za każdym razem tworzymy dla Was w pełni spersonalizowaną kawiarnię. Ziarna, które używamy są wypalane specjalnie dla nas, dzięki czemu smak serwowanych kaw jest niepowtarzalny. Wisienką na torcie jest sztuka latte art, którą ma opanowaną każdy barista kolorowego teamu. Nad wszystkim z dbałością i perfekcją czuwa Marcin MichalikMistrz Polski Latte Art. Przy tworzeniu barów na wszelkie eventy dbamy o najmniejsze szczegóły: wykonamy fartuchy z Twoim logo czy grafiką, spersonalizujemy kubeczki naklejkami czy dowolną grafiką oraz zadbamy o wizualną oprawę naszych mobilnych barów. Mamy doświadczenie 🙂

mobilny barista-colours-of-coffee-nalewający-kawę-i-latte-art
mobilny barista rysujący na kawie rozetę wzór latte art

DUMNI JESTEŚMY Z

Czym byłoby to całe zamieszanie bez baristy? To właśnie ludzie pełni energii stojący za barem tworzą wspaniałą atmosferę. Za każdym z naszych baristów stoi doświadczenie i otwartość na drugiego człowieka. Z uśmiechem przygotowujemy każdą kawę, a tą mamy najwyższej jakości:

  • ESPRESSO BAR – Peru Cajamarca SHB – zaskakuje feerią smaków i trafia w gusta tych, którzy od kawy oczekują pobudzenia czy Brazylia Minas Gerais – wyraźny smak i pełny balans w espresso oraz kawach mlecznych.
  • BREW BAR – Uganda Mwezi Natural – propozycja na kawy przelewowe, która dopieści odpowiednią dawką kofeiny, a smakiem przypasuje każdemu.

CZYM CIĘ ZASKOCZYMY

Kiedy kawą znajduje się już w centrum zainteresowania, warto wykorzystać potencjał marketingowy! Dlatego dajemy Tobie możliwość personalizacji i skutecznego brandingu wielu elementów naszego mobilnego baru!

Często kawa kojarzy nam się również z czymś słodkim, dlatego oprócz pysznej kawy proponujemy drobne słodkości, np. muffiny, bułeczki cynamonowe, ciasta, owsiane ciastka w słojach retro bądź impulsowe w opakowaniu z Twoim logo. Współpracujemy zarówno z małymi rzemieślniczymi manufakturami jak i z najlepszymi cukierniami serwując tym samym produkty najwyższej jakości. Jesteśmy otwarci na wyzwania – wszak nie samą kawą kawą człowiek żyje. A wszystko to w duchu Eko rozwiązań, jakże teraz ważnych dla środowiska.

eko-sloiki-z-ciastkami-z-brandingiem

A tak było ostatnio